Skip to content

„LIEPŲ TERASOS“ – NARYS


Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija – tai NT plėtotojų bendruomenė besirūpinanti darnių miestų kūrimu, verslo aplinkos gerinimu bei narių švietimu. Asociacija vienija vystytojus, finansuotojus, NT paslaugų ir teisinių paslaugų teikėjus, atstovauja narių verslo interesams valstybės institucijose, organizuoja konferencijas, seminarus NT profesionalams ir plačiajai visuomenei. Taip pat siekia ugdyti savo bendruomenę – dalyvauja tarptautinėse parodose, rengia tarptautinius profesinius turus, subūrė plačią sektoriaus inovacijomis besidominčių PropTech Baltic bendruomenę.

„Narystė LNTPA, keitimasis informacija su asociacijos nariais padės dar labiau žengti koja kojon su pirmaujančiais šalies nekilnojamojo turto plėtotojais, operatyviau pasinaudoti ir pritaikyti naujoves mūsų vystomame projekte, – kalba A. Stankus. – Narystė asociacijoje taip pat leis aktyviau dalyvauti uostamiesčio nekilnojamojo turto rinkos formavimo procese, svariau išsakyti savo nuomonę.“ Algirdas Stankus, „Liepų terasų“ direktorius, pasakoja, kad per daugiau kaip aštuonerius veiklos metus pasiekusi brandą įmonė nusprendė tapti Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nare. Jis teigia, kad stodamos į asociaciją „Liepų terasos“ įsipareigojo laikytis jos garbės kodekso ir kitų nariams taikomų reikalavimų, iš kitos pusės, asociacijos pripažinimas – svarbus įrodymas, kad „Liepų terasos“ pripažįstamos kaip patikimas partneris.

Pasak Donato Bulvydo, „Liepų terasos“ atstovo, pagrindinis tikslas jungtis prie LNTPA – aktyvinti Klaipėdos miesto NT rinkos plėtrą bei ugdyti rinkos dalyvius: „Prisijungdami prie LNTPA sieksime aktyvinti, suburti Klaipėdos miesto NT vystytojų bendruomenę ir prisidėti prie darnesnio miesto vystymosi, skatinti, kad miesto gyventojai nesikeltų gyventi už miesto, o prisidėtų prie jo augimo apsigyvendami pačiame mieste. Mieste trūksta su nekilnojamuoju turtu, jo plėtra, naujais NT projektais susijusių renginių, rinkos dalyvių edukacijos, diskusijų miesto plėtros klausimais, todėl tikimės, kad asociacijos lygmeniu tai įgyvendinti būtų galima kokybiškiau“, – kalba D. Bulvydas.

Naudojant modernias statybines medžiagas ir technologijas kvartalas „Liepų terasos“ planingai statomas prie Danės upės vingių. Iš čia vos per keliolika minučių automobiliu, dviračiu ar visuomeniniu transportu pasiekiama Baltijos jūra ar Klaipėdos senamiestis. Pirmuosiuose dviejuose daugiabučiuose jau parduoti visi butai, o šiuo metu sėkmingai parduodami butai antrojo etapo namuose. Šiemet planuojama pradėti statyti trečią iš suplanuotų penkių „Liepų terasų“ etapų – dar du daugiabučius.